ستاره آرژانتینی اینتر ماندگار شد

لائوتار مارتینز، گلزن آرژانتینی اینتر قرارداد خود را به زودی تمدید خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در چند ماه اخیر علاوه بر آنتونیو کونته، ستاره هایی چون روملو لوکاکو و اشرف حکیمی را نیز از دست داده و نسبت به سال گذشته به وضوح تضعیف شده است. اما به نظر می رسد فروش این بازیکن باعث بهبود شرایط مالی باشگاه شده و حالا مدیران نراتزوری برای حفظ لائوتارو مارتینز و افزایش دستمزد این مهاجم گلزن به توافق رسیده اند. امروز الخاندرو کامانو، مدیر برنامه این ستاره آرژانتینی تایید کرد که لائوتارو مارتینز قرارداد خود را با اینتر تمدید کرده و در این تیم ماندگار خواهد شد.

لائوتارو مارتینز ۲۴ ساله در سال ۲۰۱۸ و با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی از باشگاه راسینگ به اینتر پیوست. این مهاجم جوان که در ۱۳۳ بازی با لباس نراتزوری ۵۰ گل به ثمر رسانده، در سال های اخیر مورد توجه تیم هایی چون بارسلونا، اتلتیکومادرید و آرسنال قرار داشته است. بدین ترتیب لائوتارو در قرارداد جدید خود تا ژوئن ۲۰۲۵ سالانه شش میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد که در حدود سه برابر دستزد پیشین این بازیکن خواهد بود.

الخاندرو کامانو در این رابطه در مصاحبه ای کوتاه گفت: "ما باعث خوشحالی لائوتارو شده ایم. او و خانواده اش همیشه می خواستند در اینتر باقی بمانند."

تگ ها


اینتر میلان نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ لائوتارو مارتینز