ستاره آرژانتینی، خوشحال‌تر از همه پس از اخراج توخل

نشریه اکیپ فاش کرد آنخل دی‌ماریا یکی از موافقان اخراج توماس توخل از کادر فنی پاری‌سن‌ژرمن در اواخر فصل گذشته بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، توماس توخل فصل گذشته در آستانه سال جدید میلادی اخراج شد و جای خود را به مائوریسیو پوچتینو داد.  مربی آلمانی که خیلی زود سر از چلسی درآورد، با ورودش به تیم لندنی جانی تازه بخشید و با آن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. این اتفاق سبب شد که خیلی‌ها از تصمیم شاید شتابزده مسئولان باشگاه فرانسوی به خاطر برکناری مردی که آنها را دو سال پیش برای اولین بار در تاریخ‌شان به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند، ایراد بگیرند.

آنخل دی‌ماریا اما جزو این دسته از نبود، بلکه طبق ادعای اکیپ، از اخراج توخل خوشحال هم شد. این در حالی بود که دی‌ماریا در زمان مربیگری توخل یکی از بازیکنان ثابت ترکیب اصلی PSG بود.

نشریه اکیپ نوشته است که دی‌ماریا پس از اخراج توخل، در گروه واتساپ بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن به شدت از مربی آلمانی انتقاد کرده است. گویا شیوه مربیگری و مدیریت فردی بازیکنان PSG توسط توخل چیزی بوده که دی‌ماریا را آزار داده و به همین دلیل هم اخراج سرمربی سابق بوروسیا دورتموند رضایت وی را درپی داشته است.

تگ ها


پاری سن ژرمن آنخل دی ماریا توماس توخل چلسی