ستاره آرژانتینی در راه انتقال به بارسلونا

ممکن است پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی و تکنیکی یوونتوس فصل بعد با لباس بارسلونا به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد پائولو دیبالا با باشگاه یوونتوس در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و علیرغم اخبار و شایعات فراوان، هنوز توافقی در مورد تمدید قرارداد انجام نشده است. به نظر می رسد یوونتوس تمایلی به پرداخت دستمزد مورد نظر پائولو دیبالا ندارد و به همین علت این همکاری بعد از هفت سال احتمالا رو به پایان است.

 

نشریه اسپورت در گزارشی خبر از احتمال انتقال این بازیکن به بارسلونا داده است. در واقع ممکن است فصل بعد شاهد حضور پائولو دیبالا در ترکیب بارسلونا و انتقال عثمان دمبله، ستاره ناراضی کاتالان ها به تورین باشیم.

البته پائولو دیبالا پیشنهادهای دیگری از لیگ برتر نیز پیش روی خود دارد، اما خود این ستاره خلاقه و آرژانتینی علاقمند است در اسپانیا و لالیگا بازی کند. البته این اولین بار نیست که شایعات انتقال دیبالا به بارسلونا مطرح شده است. سه فصل پیش نیز بلوگرانا برای جذب این بازیکن اقدام کرد، اما پائولو دیبالا در آن مقطع به این نتیجه رسید که هم پست بودن یا لیونل مسی باعث کاهش کارآیی و افت او در نوکمپ خواهد شد. 

اما حالا و با جدایی لیونل مسی، بارسلونا به شدت در ترکیب خود به بازیکنی مانند پائولو دیبالا نیاز داشته و می تواند باعث بازگشت این بازیکن به روزهای اوج شود. البته پائولو دیبالا 13 میلیون یورو در فصل از یوونتوس دریافت می کند که برای بارسلونا در این شرایط رقم بسیار زیادی محسوب می شود. به هر حال در صورت عدم تمدید طی هفته های آتی با یوونتوس، احتمال جدایی پائولو دیبالا و انتقال او به بارسلونا بیشتر خواهد شد.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال