ستاره آرژانتینی یووه نزدیک تر از همیشه به جدایی

به نظر می‌رسد پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس، از هر زمان دیگری به جدایی از این باشگاه نزدیک تر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرار داد پائولو دیبالا با یوونتوس در ژوئن ۲۰۲۲ به تمام می‌رسد و هنوز هیچ نشانه ای از توافق بین دو طرف برای تمدید مشاهده نشده است؛ موضوعی که باعث شده شایعه جدایی ستاره آرژانتینی از بیانکونری هر روز به شکل جدی تری مطرح شود.

اخیراً وب سایت فوتبال ایتالیا مدعی شد که در صورت عدم ارائه پیشنهاد جدید از سوی یوونتوس به دیبالا، این ستاره آرژانتینی در تابستان پیش رو تورین را ترک خواهد کرد؛ موضوعی که حالا گاتزتا دلو‌ اسپورت نیز آن را تایید کرده و مدعی شده که دیبالا حالا از هر زمان دیگری به جدایی از یوونتوس نزدیک تر شده است.

قهرمان ۹ دوره پیاپی رقابت‌های سری آ در تابستان به دیبالا پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی ارائه داد اما ستاره آرژانتینی آن را رد کرد. همچنین مدیر برنامه او یعنی خورخه آنتون در ماه اکتبر به ایتالیا سفر کرد اما باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد با وی ارتباط برقرار نکرد. حالا آنتون در آرژانتین به سر می‌برد و به نظر می‌رسد که در انتظار دریافت پیشنهاد جدید از سوی بیانکونری است.

شایعه جدایی پائولو دیبالا یوونتوس در حالی شدت گرفته که اخیراً نایب رئیس این باشگاه یعنی پاول ندود نیز تایید کرده بود که آنها هر گزینه ای را در بازار نقل و انتقالاتی مورد بررسی قرار خواهند داد.

تگ ها


دیبالا یوونتوس