ستاره آینده‌دار برزیلی به آرسنال پیوست

گابریل مارتینلی ستاره جوان برزیلی با ۵ میلیون پوند به جمع توپچی‌های لندن اضافه شد...

مهاجم جوان ایتوانوی برزیل با عقد قرارداد بلند مدت به آرسنال پیوست.

به گزارش مدال، گابریل مارتینلی در دوران کوتاه مدت خود در ایتوانو پیشرفت سریعی داشته است. وی اولین بار در ماه نوامبر سال 2017 در سن 16 سال و 9 ماهگی در ترکیب این تیم قرار گرفت و در اولین فصل خود 10 گل در 34 بازی برای باشگاه برزیلی به ثمر رساند.

گابریل مارتینلی که در اردوی تیم ملی برزیل برای رقابت‌های کوپا آمریکا نیز حضور داشت اما در لیست نهایی قرار نگرفت، از بازیکنان جوان و آینده‌دار برزیل به شمار می‌آید و حالا با قراردادی بلندمدت راهی آرسنال شده است.

هنوز رقم رسمی این قرارداد از سوی باشگاه آرسنال اعلام نشده اما جراید انگلیسی خبر از انتقال 5 میلیون پوندی گابریل مارتینلی به لندن داده‌اند. این مهاجم برزیلی در تمرینات پیش فصل توپچی‌ها حضور خواهد داشت و می‌تواند از فصل بعد در ترکیب این تیم به میدان برود.

او درباره پوشیدن پیراهن آرسنال به سایت رسمی باشگاه گفت: "من بازیکنی هستم که همیشه به دنبال قهرمانی و پیروزی بوده‌ام و این من به کمک می‌کند در آرسنال هم در خدمت تیم باشم. مدل بازی من شبیه به کریستیانو رونالدو است و خیلی‌ها لقب رونالدوی کوچک را به من داده‌اند. من مثل او سخت تلاش می‌کنم و تنها هدفم بهتر کردن سطح بازی‌ام است. من به دنبال جام‌های زیاد و قهرمانی‌های فراموش نشدنی هستم."

بیشتر بخوانید:

لباس اول آرسنال برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان توپچی‌های لندن گابریل مارتینلی آرسنال لیگ برتر فوتبال