ستاره اتلتیکو آماده جدال با یاران کلوپ

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، تایید کرد که آلوارو موراتا مشکلی برای بازی برابر والنسیا و لیورپول نخواهد داشت....

به گزارش مدال، یک آسیب دیدگی عضلانی در پای راست آلوارو موراتا باعث شد که این بازیکن در نیمه دوم بازی برابر رئال مادرید، از ترکیب اتلتیکو خارج شود؛ دیداری که در پایان با نتیجه ۱-۰ به سود رئال خاتمه یافت. به جز موراتا، ژائو فلیکس و دیگو‌کاستا نیز مصدوم بودند و همین موضوع باعث شد که دیگو سیمئونه در بازی ابتدای هفته برابر گرانادا از زوج آنخل کوریا و ویتولو در خط حمله خود استفاده کند.

سرمربی اتلتیکو مادرید حالا مدعی شد که مصدومیت آلوارو موراتا به پایان رسیده و این بازیکن نه تنها به بازی برابر لیورپول خواهد رسید بلکه برای دیدار مقابل والنسیا نیز مشکلی نخواهد داشت. سیمئونه در این باره گفت: " بله او مشکلی برای بازی برابر والنسیا نخواهد داشت. من با بازی روز سه شنبه برابر لیورپول فکر نمی‌کنم و تمام تمرکز ما به دیدار فردا مقابل والنسیا معطوف شده است."

سیمونه در ادامه گفت این یک بازی بسیار مهم است زیرا والنسیا در خانه و با پشتوانه هوادارانش بسیار قدرتمند نشان داده است. آنها بازیکنان مهم زیادی دارند و ما باید فکر کنیم که چگونه می‌شود به این تیم آسیب وارد کرد."

بیشتر بخوانید:
مصدومان استقلال آماده می‌شوند
اولتیماتوم به فدراسیون فوتبال به خاطر یک بازیکن جنجالی+ عکس
اعلام برنامه سفر پرسپولیس به دبی و شارجه 

تگ ها


دیگو سیمئونه آلوارو موراتا اتلتیکو مادرید فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا لیورپول آلوارو موراتا لیورپول اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-لیورپول UEFA Champions League فوتبال