ستاره اسپانیایی بارسا عجله ای برای تمدید قرارداد ندارد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، آندرس اینیستا ۳۳ ساله که قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد پس از پیروزی ۵-۰ شب گذشته این تیم مقابل اسپانیول اعلام کرد تکلیف آینده اش مشخص نیست و اظهارات بارتومئو مبنی بر اینکه قرارداد او تمدید شده تنها یک سو تفاهم بوده است ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، آندرس اینیستا ۳۳ ساله که قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد پس از پیروزی ۵-۰ شب گذشته این تیم مقابل اسپانیول اعلام کرد تکلیف آینده اش مشخص نیست و اظهارات بارتومئو مبنی بر اینکه قرارداد او تمدید شده تنها یک سو تفاهم بوده است. 

اینیستا به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

زمانی که بر سر موارد اصلی به توافق برسیم آن وقت می توان گفت کار تمدید قرارداد تمام شده است بنابراین هنوز به توافق نرسیدیم. مذاکرات ادامه دارد و تنها هدف من ارائه بهترین عملکردم و فتح جام ها با تیم است. 

نمی دانم چه زمانی تصمیم نهایی خودم را می گیرم. ذهنم، قلبم و جسمم تصمیم نهایی را می گیرند. بارسلونا خانه من است اما باید ببینیم چه پیش می آید. آٰرام هستم و روی کار خودم تمرکز کردم. 

من با بارتومئو صحبت کردم چون هیچ وقت منافع خودم را جلوتر از منافع باشگاه قرار نمی دهم. اتفاقی که رخ داد تنها یک سو تفاهم بود. من آنقدر بارسلونا را دوست دارم که نمی توانم با اعضای آن درگیر شوم. 

 

تگ ها


اخبار روز آندرس اینیستا بارسلونا لالیگا فوتبال