ستاره اسپانیایی چلسی در آستانه انتقال به رم

کوریره دلو اسپورت مدعی شد که پدرو رودریگز در آستانه توافق برای انتقال به رم قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، پدرو رودریگز روز بعد از پشت سر گذاشتن ۷ فصل فوق‌العاده در بارسلونا نهایتاً در تابستان سال ۲۰۱۵ تصمیم به ترک این تیم گرفت و لیگ برتر انگلیس و باشگاه چلسی را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

ستاره اسپانیایی در سال های اخیر نیز عملکرد کم نوسانی را در استمفورد بریج ارائه داده است. با این حال چندی دیگر قرارداد پدرو با چلسی منقضی خواهد شد و او به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند راهی هر تیم دیگری شود. همچنین به نظر می رسد که دو طرف هیچ تمایلی به تمدید قرارداد با یکدیگر نداشته باشند؛ موضوعی که باعث شده جدایی این بازیکن از چلسی قطعی به نظر برسد.

طی هفته های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با آینده پدرو رودریگز مطرح شده است و گفته می شود که به احتمال فراوان او راهی سری آ و باشگاه رم خواهد شد. اگرچه در چند روز اخیر گفته شد که اینتر هم به کورس رقابت برای جذب این بازیکن اضافه شده اما کوریره دلو اسپورت ادا می‌کند که این بازیکن با رم به توافق شخصی رسیده و به طور قطع راهی این تیم خواهد شد.

به نظر می‌رسد که پدرو قراردادی دو ساله با باشگاه رم امضا خواهد کرد و در این تیم سالیانه ۳ میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد.

تگ ها


آ اس رم پدرو رودریگس چلسی