ستاره الدحیل در مسیر بازگشت به سری آ

به نظر می رسد باشگاه پارما شرایط جذب مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی الدحیل را را بررسی می کند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی بن عطیه سال ۲۰۱۶ بود که به صورت قرضی از بایرن مونیخ راهی یوونتوس شد و یک سال بعد نیز قرارداد او دائمی شد. او تا ژانویه ۲۰۱۹ نیز در خدمت یووه بود ولی در نهایت با قراردادی وسوسه کننده راهی الدحیل قطر شد.

این مدافع ۳۳ ساله مراکشی در مورد دلیل پیوستنش به الدحیل گفته بود:" زمان آن رسیده بود که تغییری در زندگی خودم بدهم. خانواده من در قطر زندگی راحتی دارند و من از این موضوع بسیار خوشحالم. نظر دیگران هم برای من اهمیت چندانی ندارد."

اما به نظر می‌رسد که مهدی بن‌عطیه بعد از گذراندن دورانی نسبتا موفق در باشگاه قطری حالا در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است. در همین ارتباط اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده که باشگاه پارما قصد دارد برای تقویت خط دفاعی خود این بازیکن مراکشی را به خدمت بگیرد. گفته می شود بن عطیه در حال بررسی این پیشنهاد است و طی روزهای آینده پاسخ خود را ارائه خواهد داد.

گفتنی است مدافع مراکشی پیش از این در تیم‌هایی نظیر اودینزه، رم و یوونتوس به میدان رفته و اصلا با فضای فوتبال ایتالیا غریبه نیست بنابراین می تواند یک خرید فوق العاده برای باشگاه پارما محسوب شود.

تگ ها


پارما الدحیل مهدی بن عطیه قطر