ستاره انگلیسی و احتمال ترک سیتی به مقصد رئال

اتلتیک مدعی شد که ممکن است رحیم استرلینگ منچسترسیتی را ترک کند و رئال مادرید یکی از گزینه‌های او محسوب می شود....

به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی انگلیس تا به اینجای رقابت‌های یورو بوده است؛ او تا این مرحله از مسابقات چهار گل برای سه شیرها به ثمر رسانده و یکی از مهم ترین عوامل صعود تیم گرت ساوتگیت به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌های یورو بوده است.

اما رحیم استرلینگ در اواخر فصل گذشته از ترکیب اصلی منچسترسیتی خارج شده بود و بیشتر به عنوان بازیکن جانشین توسط پپ گواردیولا به بازی گرفته می‌شد. با این حال گرت ساوتگیت با وجود داشتن مهره های فوق العاده با کیفیت در خط حمله خود باز هم به استرلینگ اعتماد کرد و این بازیکن نیز پاسخ این اعتماد را به خوبی داده است.

ستاره انگلیسی تا سال ۲۰۲۳ با منچسترسیتی قرارداد دارد و شایعات زیادی در رابطه با آینده او شنیده می‌شود. در همین راستا اتلتیک گزارشی پیرامون این موضوع منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی و مشخصاً پپ گواردیولا خواهان ماندگار شدن استرلینگ در اتحاد هستند اما این بازیکن به طور قطعی در این باره تصمیم نگرفته و ممکن است خواهان جدایی باشد.
این منبع همچنین از علاقه رئال مادرید به ستاره انگلیسی خبر داده و مدعی شده که در صورت ترک سیتی، این باشگاه یکی از گزینه‌های او خواهد بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ رحیم استرلینگ منچستر سیتی رئال مادرید