ستاره ایتالیا و هشدار درباره تیم ملی ولز و گرت بیل

آندره بلوتی، ستاره خط حمله تیم ملی ایتالیا، می‌گوید آنها کار دشواری مقابل ولز پیش رو خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا شروع قدرتمندی در رقابت‌های یورو داشته و با دو پیروزی در دو مسابقه ابتدایی خود مقابل تیم های ترکیه و سوئیس در قامت مدعی فتح جام ظاهر شده است. آنها فردا شب در سومین و آخرین بازی خود در دور گروهی به مصاف ولز خواهند رفت و یک تساوی هم می‌تواند تیم روبرتو مانچینی را به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد کند.

آندره بلوتی، ستاره خط حمله تیم ملی ایتالیا، پیش از تقابل با ولز گفت: " بسیاری معتقد بودند که ولز آسان ترین حریف در این گروه است  اما آنها در حال حاضر پشت سر ما هستند. آنها تیم بزرگی هستند که ترکیه را شکست داده و مقابل سوئیس مساوی کردند. این یک بازی دشوار خواهد بود زیرا آنها به عنوان یک تیم خوب دفاع می کنند. این یک آزمایش خوب دیگر برای ما خواهد بود. "

بلوتی در رابطه با فرم فوق العاده گرت بیل در دو بازی گذشته نیز گفت: "او یک بازیکن کلاس جهانی است که در لیگ قهرمانان یوفا قهرمان شده است. تعداد زیادی گل به ثمر رسانده و در سطح بالایی نیز به خوبی بازی می کند. ما باید بسیار مراقب باشیم همچنین ولز فقط او نیست. آن ها رمزی را در اختیار دارند و جیمز که در منچستریونایتد بازی می کند. آنها تیم بسیار خوبی هستند. "

تگ ها


آندره آ بلوتی گرت بیل یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا ناکی ولز تورینو