ستاره اینتر و رد پیشنهاد سیتی و یونایتد به‌خاطر بارسا

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر رویای بازی برای بارسلونا را در سر دارد....

به گزارش مدال، به نظر می رسد که پیوستن لائوتارو مارتینز به بارسلونا امری اجتناب ناپذیر باشد. ستاره آرژانتینی تابستان سال گذشته از راسینگ کلاب راهی اینتر شد. شروع او چندان مورد انتظار نبود ولی پس از اینکه مائورو ایکاردی با سران اینتر به مشکل خورد، راه برای لائوتارو باز شد و او هم به خوبی از این فرصت استفاده کرد.

داستان فصل جاری اما کاملا متفاوت است. با ورود آنتونیو کونته به اینتر، لائوتارو تبدیل به ستاره تعیین کننده اینتر در کنار لوکاکو شده است. او تا به اینجا توانسته 16 گل برای نراتزوری به ثمر برساند و حالا سخت مورد توجه بارسا قرار گرفته است. در بارسلونا معقتدند که او بهترین گزینه برای جانشینی لوئیس سوارز است و با توجه به رقم فسخ 111 میلیون یورویی، جذب او غیرممکن نخواهد بود.

طبق ادعای دیلی میل، این علاقه متقابل است. لائوتارو اخیرا دو پیشنهاد خوب از سیتی و یونایتد دریافت کرده و هر دو را به خاطر بارسلونا رد کرده است. سران سیتی روی لائوتارو به عنوان جانشین آینده سرخیو آگوئرو حساب باز کرده اند. لائوتارو اما رویای بازی کنار لیونل مسی در بارسلونا را دارد. او در تیم ملی آرژانتین زوج مسی در خط حمله است و دوست دارد در بارسلونا نیز هم تیمی مسی باشد. به نظر تابستان پرحاشیه ای در انتظار لائوتارو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نیمار، گران ترین بازیکن لیگ فرانسه

آقای خاص دست به دامن خرافات شد؛ کچل کن تا برنده شوی!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لوتارو مارتینس اینتر میلان سری آ فوتبال