ستاره اینتر، گزینه جدید PSG برای تقویت خط دفاعی

به نظر می‌رسد که مدافع اسلواک اینتر یعنی میلان اشکرینیار به گزینه جدید سران پاری‌سن‌ژرمن برای تقویت خط دفاعی تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن یعنی لئوناردو به شکل رسمی اعلام کرد که قرارداد تیاگو سیلوا با این تیم تمدید نخواهد شد و مدافع برزیلی بعد از حدود ۸ سال باشگاه پاریسی را ترک خواهد کرد.

موضوع جدایی تیاگو سیلوا اما قابل پیش‌بینی به نظر می رسید؛ به همین خاطر نیز طی روزهای گذشته از کالیدو کولیبالی به عنوان گزینه جانشینی مدافع برزیلی یاد شد. با این حال اما مبلغ ۱۱۰ میلیون یورویی درخواستی از سوی ناپولی باعث شد که سران PSG از جذب این مدافع سنگالی پشیمان شوند.

حالا و با توجه به پشیمانی پاری سن ژرمن از جذب کولیبالی به نظر می رسد که مدافع اسلواک اینتر یعنی میلان اشکرینیار به گزینه جدید سران باشگاه فرانسوی برای تقویت خط دفاعی تبدیل شده است. این بازیکن ۲۵ مقاله مورد توجه تیم های منچستر یونایتد، منچستر سیتی و بارسلونا نیز قرار دارد. با این حال اشکرینیار تا سال ۲۰۲۳ با نراتزوری قرارداد دارد و بعید به نظر می رسد که اینتر به این راحتی ها راضی به فروش او شود.

تگ ها


اینتر میلان پاری سن ژرمن میلان اشکرینار