ستاره اینتر، گزینه لیورپول برای حل مشکل بزرگ

باشگاه لیورپول برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال جذب میلان اشکرینیار از اینتر است....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته در یک مسابقه حساس و مهم مقابل منچسترسیتی قرار گرفت؛ دیداری که با پیروزی غیرمنتظره و ۴-۱ تیم پپ گواردیولا در آنفیلد خاتمه یافت تا رویای دفاع از عنوان قهرمانی برای قرمز ها تا حدود زیادی بر باد برود چرا که آنها با وجود یک بازی بیشتر نسبت به سیتی ۱۰ امتیاز کمتر دارد.

یکی از بزرگترین مشکلات لیورپول در این فصل ضعف این تیم در خط دفاعی بوده است؛ جایی که آنها از ابتدای فصل با بدشانسی های زیادی از جمله مصدومیت طولانی مدت ویرژیل فن دایک و جو گومز روبرو شدند. وضعیت وقتی برای تیم کلوپ دشوارتر شد که در این مدت گزینه های جانشین مثل جوئل ماتیپ و فابینیو نیز با آسیب دیدگی روبرو شدند.

در واقع به نظر می رسد که تیم یورگن کلوپ به تقویت اساسی در خط دفاعی خود احتیاج دارد. در این راستا طی ماه‌های گذشته گفته شد که لیورپول علاقه زیادی به جذب میلان اشکرینیار از اینتر دارد. مدافع اسلواک تا سال ۲۰۲۳ با نراتزوری قرارداد دارد و اکنون توتومرکاتو و مدعی شده که این باشگاه انگلیسی قصد دارد اقدامات جدی خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن آغاز کند؛ در واقع به نظر می‌رسد که کلوپ اشکرینیار را گزینه مناسبی برای تقویت خط دفاعی تیمش تلقی می کند.

تگ ها


اینتر میلان میلان اشکرینار لیورپول