ستاره ای عاشق بارسا و خواهان بازی در نوکمپ(عکس)

نشریه موندو دیپورتیوو در شماره امروز خود مدعی شده ممفیس دیپای قصد دارد هر طور که شده برای بارسلونا به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تغییر و تحولات باشگاه بارسلونا و روی کار آمدن رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید این تیم، از نام های زیادی به عنوان گزینه های سرمربی هلندی برای تقویت تیمش نام برده شد.

ممفیس دیپای یکی از بازیکنانی به حساب می آمد که در طول این مدت بارها درباره انتقالش به نوکمپ صحبت شده بود. در واقع گفته شد که سرمربی جدید بارسلونا، به سران این باشگاه اعلام کرده هر طور که شده هم وطنش را برای تقویت خط حمله به خدمت بگیرند.

با این حال در تابستان توافق برای انتقال دیپای به نوکمپ شکل نگرفت اما به نظر می رسد که این پایان ماجرا نبوده و مهاجم هلندی قصد دارد هر طور که شده در پنجره نقل و انتقالات بعدی یعنی ژانویه ۲۰۲۱ راهی بلوگرانا شود.

از طرفی طی روزهای گذشته ممفیس دیپای در مصاحبه ای چراغ سبز بزرگی برای حضور در بارسلونا نشان داد و گفت: " چه بازیکنی دوست ندارد در بارسلونا بازی کند؟ بارسلونا یکی از بهترین تیم های جهان است و همه دوست دارند در ترکیب این تیم به میدان بروند، اما من در حال حاضر به این موضوع فکر نمی کنم."

در همین ارتباط نشریه موندو دیپورتیوو در شماره امروز خود به علاقه قلبی ممفیس دیپای به بارسلونا اشاره و اعلام کرده که این بازیکن عاشق این تیم است و قصد دارد با ایجاد فشار روی لیون آن‌ها را برای انتقال او به بارسا در ژانویه ۲۰۲۱ راضی کند. موندو همچنین ادعا می‌کند که بارسلونا پیش از جذب دیپای باید وضعیت چند بازیکن خود را مشخص کند و آنها را به فروش رساند یا به تیم‌های دیگر قرض دهد.

تگ ها


لیون ممفیس دیپای بارسلونا