ستاره‌ای که از حضور در بارسلونا متنفر است!

فیلیپه کوتینیو ستاره فعلی باشگاه بایرن مونیخ ابراز علاقه کرده تا در پایان فصل در جمع باواریایی‌ها بافی بماند و به بارسلونا بازنگردد، ستاره‌ای که بر اساس ادعاها از حضور مجدد در نیوکمپ متنفر است!...

ستاره‌ای که از حضور در بارسلونا متنفر است!

به گزارش مدال، «فیلیپه کوتینیو» ستاره برزیلی که به صورت قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ پیوسته، برخلاف دوران حضورش در اسپانیا در آلمان روزهای خوبی را سپری می‌کند. او تاکنون در پیراهن این تیم 3 گل زده و 5 پاس گل داده و امیدوار است باواریایی‌ها در پایان فصل بند خرید 120 میلیون یورویی او را فعال کنند.

کوتینیو در این خصوص گفت: «در اینجا راحت هستم. می‌خواهم سال‌ها اینجا بمانم و امیدوارم همه چیز مطابق خواسته من پیش برود. با هانسی فلیک اوضاع برایمان بهتر شده است و همه از کار کردن با او خوشحال هستیم. تمایلی به بازگشت به بارسا ندارم.»

در همین راستا برخی رسانه‌های در شبکه‌های اجتماعی مدعی شدند که ستاره برزیلی در جمع دوستانش اعلام کرده که از بازگشت به نیوکمپ متنفر است و به هیچ عنوان نمی‌خواهد به بارسا بازگردد.

بیشتر بخوانید:

دروازه‌بان لورکوزن مقابل بایرن مونیخ با یک چشم بازی کرد!

تگ ها


بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها نیوکمپ بارسا بایرن مونیخ باواریایی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات بازگشت به بارسلونا فیلیپه کوتینیو فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال