ستاره‌ای که جدایی ساری از چلسی به نفعش تمام شد

جورجینیو هافبک چلسی از انگیزه و اراده خود برای درخشش در چلسی بدون حضور ساری و منفعتش از جدایی سرمربی ایتالیایی خبر داد....

جورجینیو هافبک چلسی از انگیزه و اراده خود برای درخشش در چلسی بدون حضور ساری و منفعتش از جدایی سرمربی ایتالیایی  خبر داد.

به گزارش مدال، جورجینیو سال گذشته همراه «مائوریتسیو ساری» از ناپولی به چلسی پیوست اما سرمربی ایتالیایی تنها یک سال در لندن دوام آورد و با جدایی او «فرانک لمپارد» هدایت آبی‌های لندن را برعهده گرفت.

با هدایت لمپارد، این روزها جورجینیو در ترکیب چلسی نمایش‌های خوبی ارائه می‌دهد. او در اینباره گفت: «همه چیز خوب پیش می‌رود. من می‌خواستم در سخت‌ترین لیگ دنیا بدرخشم. آمدن به باشگاهی مانند چلسی و بازی در لیگ قهرمانان اروپا باعث شد به خود قول دهم در این چالش شکست نخورم. در چلسی به گرمی از من استقبال نشد و در ابتدا مشکلاتی داشتم. هنگام انتقال به لیگی جدید به زمان نیاز دارید اما متاسفانه صبر در فوتبال کمیاب است. به خودم به علت تسلیم نشدن تبریک می‌گویم! می‌خواستم ثابت کنم لایق پوشیدن پیراهن چلسی هستم، می‌خواستم ثابت کنم بدون بازی در تیم ساری هم موفق هستم و فکر می‌کنم موفق شدم. من زیر نظر او تجربه کسب کردم و همیشه مدیون درس‌هایی هستم که از او آموختم اما حالا در نبود او بهتر کار می‌کنم.»

جورجینیو درباره نقشش در ترکیب لمپارد گفت: «من با فرانک از همان روز نخست پیش فصل رابطه خوبی داشتم. ممکن بود او مرا به عنوان نماد سرمربی فصل پیش ببیند اما تصمیم گرفت خودش عملکردم را زیر نظر بگیرد. حالا فوتبال هجومی ارائه می‌دهیم و پاس دادن برای من مشکل نیست. روی ضربات پنالتی هم بیشتر تمرین می‌کنم.»

چلسی امروز با 2 گل کریستال پالاس را نیز از پیش رو برداشت.

بیشتر بخوانید:

چلسی ۲ - ۰ کریستال پالاس؛ ادامه روند خوب آبی‌های لندن

تگ ها


چلسی مائوریتسیو ساری جورجینیو آبی های استمفوردبریج آبی های لندن فرانک لمپارد فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس جورجینیو چلسی لیگ برتر فوتبال