Banner

ستاره‌ای که در یک روز سه ماشین خرید+ عکس

کوین پرینس بواتنگ ستاره تیم فیورنتینا درباره عدم حرفه‌ای‌گریش در گذشته ابراز پشیمانی کرد و گفت زمانی در یک روز، سه ماشین خریداری کرده است....

به گزارش مدال؛ «کوین پرینس بواتنگ» از آن دست بازیکنانی‌ست که اغلب به دلیل رفتار خارج از زمینش نسبت به داخل زمین شهرت دارد و در تیم‌هایی همانند دورتموند یا تاتنهام به دلیل همین خصیصه به مشکل خورد. او اما در لاس پالماس، فرانکفورت و ساسولو خوش درخشیده و حالا دنبال تکرار روزهای خوبش در فیورنتینا است.

بازیکن غنایی اسبق باشگاه‌های میلان و بارسلونا در مصاحبه با «لا ریپابلیکا» درباره گذشته‌اش گفت: «من به فوتبال به چشم شغل نگاه نمی‌کردم و یک احمق بودم. من استعداد داشتم اما تنها یک ساعت تمرین می‌کردم. من آخرین نفری بودم که به تمرین می‌آمد و اولین نفری بودم که تمرین را ترک می‌گفت. پول داشتم، مانند پادشاه زندگی می‌کردم. به باشگاه نمی‌رفتم و باید اعتراف کنم که این مسئله روی بدن شما تاثیر می‌گذارد. وقتی در تاتنهام بودم در یک روز سه ماشین خریدم: یک لامبورگینی، یک هامر و یک کادیلاک! اکنون به جوان‌ها می‌گویم که نمی‌توانند شادی را بخرند و باید باهوش باشند. من به دنبال شادی از طریق مادیات بودم؛ یک ماشین شما را یک هفته شاد می‌کند پس سه ماشین خریدم تا سه هفته خوشحال شوم.»

 

بواتنگ درباره توهین‌های نژادی که خود در ژانویه 2013 با پیراهن میلان قربانی آن شد هم صحبت کرد: «به کودک سه ساله‌ای که به خاطر رنگ پوستش در کوسنزا کتک خورد فکر می‌کنم و آزارم می‌دهد. این شعارها در ورزشگاه می‌خواهند به ما یادآوری کنند که ما نوادگان برده‌هاییم. باید در مدرسه‌ها به کودکان یاد دهیم که همه برابر هستیم.»

بیشتر بخوانید:

افشاگری بزرگ؛ مذاکرات بارسا و PSG برای انتقال نیمار ادامه دارد!

تگ ها


کوین پرینس بواتنگ بواتنگ فیورنتینا فیورنتینا وایولا بنفش‌های فلورانس فوتبال جهان کوین پرینس بواتنگ فیورنتینا سری آ فوتبال