ستاره‌ای که یاد و خاطره کریوف را زنده کرد

میسون مانت این فصل ستاره اول چلسی بوده و خیلی‌ها را با نمایش‌های درخشان خود متعجب ساخته اما در کشور هلند کسی از درخشش این بازیکن جوان تعجب نکرده و حتی برخی معتقدند او یاد و خاطره کریوف را زنده کرده است....

میسون مانت این فصل ستاره اول چلسی بوده و خیلی‌ها را با نمایش‌های درخشان خود متعجب ساخته اما در کشور هلند کسی از درخشش این بازیکن جوان تعجب نکرده و حتی برخی معتقدند او یاد و خاطره کریوف را زنده کرده است.

به گزارش مدال، چند سال پیش بسیاری انتقال به ویتسه هلند را پایان دوران فوتبال ستاره جوان آکادمی چلسی می‌دانستند اما «میسون مانت» در فصل 18-2017 در 38 بازی برای ویتسه به میدان رفت، در لیگ اروپا هم بازی کرد و توانست 13 گل به ثمر برساند که یک عملکرد خوب به حساب می‌آمد. او فصل گذشته هم لباس دربی کانتی را پوشید و حالا به چلسی بازگشته و زیر نظر «فرانک لمپارد» به ستاره چلسی تبدیل شده است.

«هنک فراسر» سرمربی سابق مونت در ویتسه، او را یک پدیده بزرگ می‌داند و درباره او می‌گوید: «من فرصت داشتم با ممفیس دپای و واینالدوم هم کار کنم که فوق‌العاده بودند اما به نظرم مونت یک مهره دیگر است. شاید برخی این قیاس را باور نکنند اما او بسیار به یوهان کریوف شباهت دارد. او هنگام حرکت با توپ باهوش و سریع است.»

«میچل فن‌برگن» هم‌تیمی سابق مونت در ویتسه هم ماه گذشته درباره پدیده انگلیسی گفت: «او در چلسی شانس خود را پیدا و از آن استفاده کرد. او در لیگ برتر انگلیس یک بازیکن کامل خواهد شد و سرانجام به بارسلونا یا رئال مادرید خواهد پیوست.»

بیشتر بخوانید:

چلسی 4 - 4 آژاکس؛ کامبک یاران لمپارد کامل نشد

تگ ها


میسون مانت چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن فرانک لمپارد لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان