ستاره بارسا با سردار آزمون هم تیمی می شود؟

به نظر می رسد باشگاه زنیت به جذب ساموئل اومتیتی علاقمند است اما این بازیکن تمایل چندانی به حضور در این تیم ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، ساموئل اومتیتی طی یکی دو فصل گذشته دائما با مصدومیت های مختلف دست و پنجه نرم کرده است. موضوعی که باعث شده این ستاره فرانسوی با فرم خوب گذشته فاصله بگیرد و حتی جایگاه خود را در ترکیب اصلی بلوگرانا از دست بدهد.

وضعیت نه چندان خوب اومتیتی و مصدومیت های پیاپی او باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی این بازیکن در نقل و انتقالات پیش رو به گوش برسد. همچنین پیش از این گفته می شد که باشگاه هایی نظیر اینتر و منچستر یونایتد به دنبال این مدافع فرانسوی هستند که حالا به نظر می‌رسد آنها نیز تمایل چندانی به جذب اومتیتی ندارد.

از طرفی کاملا واضح به نظر می رسد که ساموئل اومتیتی هیچ جایی در برنامه‌های رونالد کومان برای فصل آینده ندارد و از طرف دیگر ادامه روزهای کابوس وار او در این فصل باعث شده که باشگاه بارسلونا بیش از پیش برای فروش این بازیکن ترغیب شود.

در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر اسکای، مدعی شده که باشگاه روسیه ای زنیت حاضر است هر طور که شده اومتیتی را برای تقویت خط دفاعی خود به خدمت بگیرد اما در عین حال خود او علاقه چندانی به حضور در لیگ روسیه ندارد و می خواهد همچنان به کار خود در یکی از پنج لیگ معتبر اروپایی ادامه دهد و به همین خاطر منتظر یک پیشنهاد جدید خواهد ماند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ ساموئل اومتیتی سردار آزمون بارسلونا