ستاره بارسا علیه کومان؛ دلیل این وضعیت را نمی‌فهمم

میرالم پیانیچ، خرید جدید بارسلونا از نیمکت‌نشینی های پیاپی در این تیم ناراضی است....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. هافبک بوسنیایی تا به اینجای فصل در ۱۱ مسابقه برای بلوگرانا به میدان رفته اما حالا می گوید که از مدت زمانی که به او بازی می‌رسد خیلی راضی نیست.

میرالم پیانیچ در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت گفت: " صادقانه بگویم. من دلیل این وضعیت را نمی فهمم. من می خواهم بیشتر بازی کنم و می دانم که می توانم چیزهای زیادی به تیم بدهم. وقتی مربی من را فرا‌ خواند، همیشه آماده بودم. من خوب کار کردم و بازی‌های قابل قبولی نیز ارائه دادم. نمی‌دانم بیشتر از این چه کاری می توانم انجام دهم. من در حال تمرین کردن هستم و کاملا آماده ام."

پیانیچ ۹ فصل را در سری گذراند و برای رم و یوونتوس به میدان رفت. او در ادامه گفت: " اوقات خوبی را در هر دو باشگاه گذراندم و فصول مهمی را سپری کردم.  دوره ۹ ساله من در ایتالیا بسیار خوب بود. راستش دلم برایش تنگ شده است.  اکنون من این چالش جدید را در بزرگ ترین باشگاه جهان دارم.  می خواستم آن را امتحان کنم. از باشگاه و هم تیمی هایم راضی هستم."

ستاره سابق یوونتوس فردا در نوکمپ به مصاف هم تیمی های سابق خود خواهد رفت. پیانیچ در این باره گفت: "یوونتوس در قلب من باقی مانده است. من هر زمان که بتوانم آنها را دنبال می کنم. خیلی بد که نتوانستم در تورین مقابل هواداران بازی کنم اما فرصت های دیگری وجود خواهد داشت.  برای یوونتوس بهترین ها را آرزو می کنم اما فردا می خواهیم پیروز شویم. "

 

تگ ها


رونالد کومان میرالم پیانیچ بارسلونا یوونتوس