ستاره بارسلونا بالاخره به یوونتوس بله گفت!

آرتور ملو، ستاره برزیلی بارسلونا در آستانه توافق با یوونتوس قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد مذاکرات دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس نتیجه داده و میرالیم پیانیچ راهی بارسلونا و آرتور ملو  راهی تورین خواهد شد. اخبار حاکی از آن است یوونتوس با مدیر برنامه آرتور ملو ملاقات کرده و گفته می شود با هافبک بارسلونا برای انتقال به تورین به توافق رسیده است. بارسلونا به شدت علاقمند به جذب میرالیم پیانیچ، هافبک بوسنیایی یوونتوس است، اما باشگاه ایتالیایی تنها در صورت جذب آرتور ملو اجازه این انتقال را صادر می کند و حالا به نظر می رسد طرفین به توافق نزدیک باشند.

این در حالیست که تا چندی قبل به نظر می رسید آرتور ملو به هیچ عنوان قصد ترک بارسلونا و قرار گرفتن در این معاوضه را ندارد، اما به نظر می رسد ملاقات فابیو پاراتیچی، مدیر باشگاه یوونتوس با مدیر برنامه آرتور ملو نظر این بازیکن را تغییر داده و حالا او ترغیب به انتقال به یوونتوس شده است.

دین ترتیب همانطور که پیش بینی می شد احتمالا اولین معاوضه بزرگ تابستانی در راه است. کارشناسان معتقدند کمتر تیمی در فصل نقل و انتقالات پیش رو قادر به پرداخت ارقام نجومی برای جذب بازیکنان بزرگ خواهد بود و تیم ها بیشتر به گزینه معاوضه فکر می کنند.

تگ ها


آرتور ملو میرالم پیانیچ فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا فوتبال