ستاره بارسلونا در آستانه بازگشت به یوونتوس (عکس)

میرالیم پیانیچ، ستاره بوسنیایی بارسلونا در آستانه بازگشت به یووتنوس قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ یکی از سخت ترین فصول زندگی حرفه ای خود در بارسلونا را پشت سر گذاشته و اغلب نیمکت نشین بود، به دنبال بازگشت دوباره به یوونتوس است. مکس آلگری که رابطه بسیار خوبی با این هافبک خلاق داشت دوباره هدایت بیانکونری را به عهده گرفته تا شایعه بازگشت پیانیچ به تورین افزایش یابد. نشریه توتواسپورت امروز در گزارشی مدعی شد پیانیچ و آلگری به طور منظم در تماس هستند و بازگشت این بازیکن به یوونتوس در آستانه نهایی شدن است.

بارسلونا فصل گذشته پیانیچ آن را به عنوان بخشی از معاوضه با آرتور ملو و با رقم سنگین ۶۰ میلیون یورو به علاوه پاداش خریداری کرد و فروش مجدد این بازیکن امروز قطعا ضرر بزرگی برای از نظر مالی کاتالان ها خواهد بود. پیانیچ در طول یک سال حضور در نوکمپ ۳۰ بازی در همه مسابقات انجام داد، اما بدون به ثمر رساندن حتی یک گل یا ارسال پاس گل به کار خود پایان داد.

البته مدیران یوونتوس باید فرمول مناسبی برای انتقال دوباره میرالیم پیانیچ او به یوونتوس پیدا کنند. احتمال توافق قرضی یک ساله با بند خرید اجباری در تابستان سال بعد وجود دارد، اما به هر حال جدایی این بازیکن از بارسلونا قطعی شده و یوونتوس بیشتر از هر تیمی از بخت لازم برای انتقال میرالیم پیانیچ برخوردار است.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری میرالم پیانیچ نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال