ستاره بارسلونا قربانی جاه‌طلبی‌ها می‌شود؟

بارسلونا قصد دارد با فروش ژان کلیر تودیبو در زمستان مبلغ 25 میلیون یورو درآمدزایی کند تا ضمن متعادل‌سازی تراز مالی خود بتواند در زمستان ستاره‌ای جدید به ترکیب خود اضافه کند....

به گزارش مدال، رسانه‌های کاتالان این روزها اخبار جدیدی از علاقه برخی تیم‌های اروپایی به «ژان کلیر تودیبو» منتشر کرده‌اند. طبق گفته «اسپورت»، باشگاه منچستریونایتد مشتری جدید مدافع جوان بارسلونا است و قصد به خدمت گرفتن او را در زمستان دارند.

بنابر گفته اسپورت، شیاطین سرخ تمایل دارند با پرداخت 20 میلیون یورو مدافع فرانسوی را به اولدترافورد منتقل کنند. نمایندگان این باشگاه هفته جاری به اسپانیا سفر کرده‌اند تا سرعت مذاکرات را بالا ببرند اما خواسته بلوگرانا برای گنجاندن بند بازخرید در قرارداد تودیبو می‌تواند دو طرف را از توافق دور کند.

تودیبو زمستان 2019 با قراردادی 2 میلیون یورویی به بارسلونا پیوست و از ماه گذشته به شکل جدی مورد توجه میلان هم قرار گرفته است. آبی‌اناری‌ها برای فروش مدافع جوان خود 25 میلیون یورو می‌خواهد تا ضمن متعادل‌سازی تراز مالی خود بتوانتد در زمستان ستاره‌ای جدید به ترکیب خود اضافه کنند.

بیشتر بخوانید:

اسطوره‌های بارسلونا هم‌تیمی می‌شوند؟

تگ ها


ژان کلیر تودیبو بارسلونا بارسا منچستریونایتد میلان روسونری شیاطین سرخ بلوگرانا آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان جین کلر تودیبو بارسلونا آث میلان منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا سری آ فوتبال