ستاره بارسلونا و کپی برداری از روی دست رونالدو

موند‌و مدعی شد آنسو فاتی خورخه مندس را به عنوان مدیر برنامه جدید خود انتخاب کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی پدیده این فصل بارسلونا بود. ستاره ای که در ۱۶ سالگی به ترکیب اصلی بارسا رسید و چندین رکورد را در لالیگا و لیگ قهرمانان جا به جا کرد. با بازگشت لیونل مسی و لوئیس سوارز از مصدومیت، فاتی نیمکت نشین شد ولی تا پایان لالیگا توانست نقش مهم خود در بارسلونا را حفظ کند.

او پس از شروع مجدد لالیگا و به خصوص در ۵ بازی پایانی توانست حضور بیشتری در ترکیب بارسا داشته باشد و در نهایت به کار خود با ثبت هفت گل در لالیگا پایان داد که برای یک بازیکن ۱۷ ساله رکورد بسیار خوبی محسوب می شود.

درخشش خیره کننده این پدیده جوان باعث شد که باشگاه های زیادی از جمله منچستریونایتد به دنبال جذب او باشند. با این حال به نظر نمی رسد که بارسا هیچ برنامه ای برای فروش این بازیکن داشته باشد؛ موضوعی که اخیرا جوزپ بارتومئو نیز به آن تاکید کرده بود.

حالا اما موندو دیپورتیوو ادعای جالبی را مطرح کرده و می گوید این بازیکن مدیر برنامه‌های خود را تغییر داده است. بر این اساس آنسو فاتی با مدیر برنامه های قبلی خود یعنی رودریگو مسی(برادر لیونل مسی) بدون هیچ دلیلی قطع همکاری کرده و قرار است از این پس با مورخه مندس همکاری داشته باشد.
مندس یکی از بزرگترین ایجنت های دنیای فوتبال است و مدیر برنامه های بازیکنانی نظیر کریستیانو رونالدو،نلسون سمدو و آنخل دی ماریا نیز به حساب می آید.

تگ ها


کریستیانو رونالدو خورخه مندس بازیکنان آنسو فاتی یوونتوس