ستاره بایرن: سرژ گنابری؛ مهاجمی که تاتنهام را به خاک و خون کشید!

سرژ گنابری که روزی توسط مربی خود در پست برومویچ تحقیر می‌شد شب گذشته با ۴ گل خود موجب برد پرگل بایرن مقابل شاگردان پوچتینو شد....

سرژ گنابری که روزی توسط مربی خود در پست برومویچ تحقیر می‌شد شب گذشته با ۴ گل خود موجب برد پرگل بایرن مقابل شاگردان پوچتینو شد.

به گزارش مدال، بایرن توانست شب گذشته در دیداری حساس با نتیجه عجیب ۷-۲ تاتنهام را شکست دهد. ستاره باواریایی‌ها در این دیدار کسی نبود جز سرژ گنابری که ۴ گل بایرن را به ثمر رساند.
وینگر آلمانی بایرن‌مونیخ که توسط آرسن ونگر استعدادیابی شد و از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ در آرسنال حضور داشت. او نتوانست در این تیم به موفقیت برسد و یک نیم فصل هم به وست برومویچ قرض داده شد که در آن زمین تونی پولیس، مربی وقت وست بروم به شدت از او، استعداد و توانایی‌هایش انتقاد می‌کرد.
گنابری در سال ۲۰۱۶ به بایرن پیوست و تا قبل از حضور کواچ در مونیخ به هوفنهایم قرض داده شد و حالا به بایرن برگشته تا در مسیر پیشرفت قرار گیرد. حالا گنابری پس از درخشش در بازی شب گذشته وقتی از او درباره توانایی‌هایش پرسیدند به طعنه گفت: بروید از پولیس بپرسید! هر کس نظر خودش را دارد. من در وست بروم تمام تلاشم را کردم اما نتوانستم موفق شوم.
گنابری دیشب پس ازبازی ابراز امیدواری کرد طرفداران آرسنال (تیم سابقش) با گل‌هایش خوشحال شوند زیرا تاتنهام همیشه رقیب اصلی آرسنال در لندن به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید:

گنابری: آرسنالی‌ها از این پیروزی به شدت لذت بردند

کواچ: این یک لحظه تاریخی در فوتبال آلمان بود

 

تگ ها


پوکر فوتبال