ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟

فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و ۲۹ ساله بارسلونا به باشگاه میلان پیشنهاد شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا مشکلات مایل عدیده ای پیش رو داشته و قصد دارد برای فصل جدید بخش قابل توجهی از ارقام پرداختی خود برای دستمزد بازیکنان را کاهش بدهد. فیلیپ کوتینیو حقوق زیادی در بارسلونا دریافت می کند و با توجه به عدم نیاز باشگاه به حفظ این بازیکن، خوان لاپورتا به دنبال یک مشتری جدید برای فروش کوتینیو شده و نشریه توتواسپورت مدعی شد که ممکن است میلان مقصد بعدی این بازیکن لقب بگیرد.

روسونری اخیر هاکان چالهان اوغلو، هافبک ترکیه ای خود را از دست داد و این بازیکن با اینتر به توافق رسید. مدیران میلان به دنبال یک هافبک خلاق برای جایگزینی چالهان اوغلو هستند و کیا جورابچیان موکل خود فیلیپ کوتینیو را به باشگاه ایتالیایی پیشنهاد داده است. البته مدیران بارسلونا به خوبی می دانند که در این شرایط مالی بغرنج و البته با توجه به افت فیلیپ کوتینیو و مصدومیت های متوالی این بازیکن، کمتر باشگاهی علاقمند به خرید دائمی این بازیکن خواهد بود و به نظر می رسد در حال حاضر گزینه انتقال قرضی بهترین راه حل باشد.

هافبک برزیلی و تهاجمی بارسلونا در ماه دسامبر از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدیدی شده و در مجموع فقط در ۱۴ بازی در فصل گذشته در تمام رقابت ها برای تیم رونالد کومان بازی کرد. البته فیلیپ کوتینیو در حال حاضر در اردوی تیم ملی برزیل حضور داشته و در تلاش برای یاری رساندن به سلسائو برای تکرار عنوان قهرمانی خود در رقابت های کوپا آمه ریکا است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آث میلان فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال