ستاره برزیلی در رادار بایرن قرار گرفت

باشگاه بایرن مونیخ جهت انتقال فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی بلوگرانا به آلیانتس آرنا با سران باشگاه بارسلونا وارد مذاکره شد....

به گزارش مدال؛ «فیلیپه کوتینیو» پس از پیوستن به بارسلونا، هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین دلیل نیز بود که با شروع فصل نقل‌وانتقالات تابستانی شایعات و اخبار پیرامون جدایی او به شدت داغ شد.

حال از اسپانیا خبر می‌رسد که مسئولان باشگاه «بایرن مونیخ» از مسئولان بارسا شرایط انتقال ستاره برزیلی را جویا شده‌اند. بر اساس گزارش «موندو» قهرمان فصل گذشته فوتبال آلمان به دنبال تقویت خط هافبک خود پیش از شروع فصل جدید بوندسلیگاست و تا 25 آگوست که پنجره تابستانی نقل‌وانتقالات فوتبال آلمان باز است، می‌توانند بازیکنان جدیدی را به ترکیب خود اضافه کند.

در همین راستا و طبق گفته «موندو دیپورتیوو» باواریایی‌ها در خصوص انتقال کوتینیو به مونیخ با سران بلوگرانا صحبت کرده‌اند و انتقال قرضی او با وجود بند خرید قطعی هستند.

بیشتر بخوانید:

ادعای مارکا؛ کوتینیو در بارسلونا می‌ماند

تگ ها


فیلیپه کوتینیو کوتینیو بایرن مونیخ بایرن مونیخ باواریایی‌ها آبی و اناری‌ها بلوگرانا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال