ستاره برزیلی رئال مادرید؛ به دنبال رکورد روبرتو کارلوس

مارسلو در مسیر رسیدن به یک رکورد تاریخی در باشگاه رئال مادرید است....

به گزارش "ورزش سه"، چندی قبل مارسلو به علت مصدومیت همسترینگی که در دیدار مقابل رئال بتیس متحمل شده بود، در حال از دست دادن بخش بزرگی از بازی های پایان فصل بود، اما تعطیلی موقت مسابقات به علت شیوع ویروس کرونا به او کمک کرد تا آماده بازگشت به میادین شود و حالا مارسلو مشکلی برای قرار گرفتن در ترکیب رئال مادرید ندارد.

تصاویر منتشر شده از تمرینات رئال مادرید نشان می دهند بازیکنان این تیم تمرینات بازگشته اند و مارسلو خودش را در شرایط خوبی نگه داشته است. او که چهارشنبه گذشته در تست کرونا شرکت کرده بود، در روز اول بازگشت به تمرینات آماده و سرحال به نظر می رسید.

قرارداد مارسلو در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و یکی از اهداف او پیشی گرفتن از روبرتو کارلوس از حیث حضور در ترکیب رئال مادرید است. مدافع چپ سابق برزیل ۵۲۷ بار برای رئال مادرید بازی کرد که بیشترین تعداد بازی برای یک بازیکن خارجی است. مارسلو در حال حاضر در ۵۰۵ بازی برای کهکشانی ها به میدان رفته و ۱۱ بازی در این فصل و البته سال بعد فرصت دارد تا این رکورد تاریخی را از آن خود کند.

مارسلو در سال ۲۰۰۶ به رئال پیوست و حالا کاپیتان دوم این تیم شده است. در این تقریبا در ۱۴ سال او چهار لیگ قهرمانان اروپا، چهار لالیگا، چهار جام باشگاه های جهان، چهار سوپر جام اسپانیا و سه سوپر جام اروپا و کوپا دل ری کسب کرده است. فقط پاکو خنتو با ۲۳ جام موفق به کسب قهرمانی های بیشتری از مارسلو و سرخیو راموس هر دو با ۲۱ جام شده است.

تگ ها


روبرتو کارلوس آنژی مارسلو رئال مادرید