ستاره برزیلی و دلخوری از رفتار باشگاه پاری سن ژرمن

تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی چلسی از نحوه رفتار باشگاه پاری سن ژرمن با خودش انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو سیلوا هشت سال به یادماندنی را در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پشت سر گذاشت. در طول این مدت او ۳۱۵ بازی برای این باشگاه انجام داد و به هفت عنوان قهرمانی لیگ یک فرانسه دست یافت. او همچنین فصل گذشته با PSG تا آستانه فتح لیگ قهرمانان اروپا نیز پیش رفت اما نهایتاً آنها در بازی فینال قافله را به بایرن مونیخ باختند.

تیاگو سیلوا در نقل و انتقالات تابستانی به شکل آزاد از پاری سن ژرمن جدا شد و حالا به نوعی از رفتار این باشگاه فرانسوی انتقاد کرده است. او در این باره گفت: "در ابتدا هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد با من وجود نداشت. لئوناردو به من زنگ زد و گفت که دیگر بخشی از پروژه باشگاه نیستم و می توانم آنجا را ترک کنم. بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا او با من تماس گرفت و پرسید که آیا با باشگاه دیگری قرارداد بسته ام یا نه.  من گفتم نه اما مذاکراتی با چلسی انجام داده ام."

تیاگو سیلوا در ادامه گفت: " حرفی که زده می‌شود برای من مهم ترین چیز است. وقتی صحبتی انجام دادید باید به آن عمل کنید و نمی توانید عقیده خود را به همین سادگی تغییر دهید. در واقع من فکر می کنم بعد از لیگ قهرمانان اروپا این اتفاق در مورد آن‌ها رخ داد چرا که من کیفیت خود را نشان داده بودم.

آنچه مرا ناراحت می کند این است که من هشت سال را در آنجا پشت سر گذاشتم و تنها در سه مسابقه مورد قضاوت قرار گرفتم. در واقع هر کاری که قبلا انجام داده بودم هیچ اهمیتی نداشت. برای من ناراحت کننده بود که چنین تصمیمی بگیرم اما این فوتبال است. اکنون باید رو به جلو نگاه کنم و به کار در چلسی ادامه دهم. این باشگاهی است که کاملاً شایسته آن است."

تگ ها


تیاگو سیلوا پاری سن ژرمن چلسی