ستاره بلژیکی لسترسیتی در فهرست خرید بارسا

یوری تیلمانس هافبک ۲۴ ساله لسترسیتی مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نقل و انتقالات تابستانی اخیر به اتمام رسید ولی شایعات پیرامون انتقالات همچنان ادامه دارد.

بارسلونا یکی از باشگاه هایی است که همیشه در تیررس اخبار و شایعات انتقالاتی قرار دارد. اگر در روزهای اخیر شایعات علاقه بارسا به دنی اولمو ستاره اسپانیایی لایپزیش منتشر شد، امروز نوبت به یوری تیلمانس ستاره بلژیکی لسترسیتی رسید تا از او به عنوان یکی از بازیکنان مورد نظر آبی اناری ها نام برده شود.

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسا در انتقالات تابستانی دو هدف بزرگ داشت. اولی جذب یک مهاجم نوک که برای این مهم، لوک دی یانگ جذب شد و دومی هم یک هافبک باکیفیت که  جانشین ایلایش موریبا شود. جذب دومی ممکن نشد چرا که بارسا با مشکلات اقتصادی بزرگی دست به گریبان بود.

موندو نوشته است که بارسا از حالا یوری تیلمانس هافبک ۲۴ ساله بلژیکی لستر را زیر نظر خواهد داشت. بازیکنی که می تواند فرانکی دی یونگ و پدری گونزالس را به چالش بکشد. ارزش او در بازار ۵۵ میلیون یورو است و تا ۲۰۲۳ نیز قرارداد دارد ولی بارسا خوشبین است سال بعد بتواند با مبلغی کمتر تیلمانس را به خدمت بگیرد.

او در تیم ملی کشورش فیکس است و جالب اینکه مورد توجه رئال هم قرار دارد. با این اوصاف به نظر می رسد تابستان بعد شاهد یک ال کلاسیکو برای جذب تیلمانس باشیم. البته رئال و بارسا رقیب بزرگی به نام منچستریونایتد را نیز پیش رو خواهند داشت.

تگ ها


فوتبال جهان لستر سیتی بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال