ستاره بلژیکی یونایتد، اولین خرید کونته برای اینتر؟

روملو لوکاکو شاید اولین خرید آنتونیو کونته برای اینتر باشد...

مهاجم بلژیکی منچستریونایتد، به شدت مورد توجه اینتر قرار گرفته است.

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد حضور آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی و سابق چلسی روی نیمکت اینتر قطعی باشد و مدیران نراتزری از همین حالا به دنبال برآورده کردن خواسته های او در بازار نقل و انتقالات تابستان پیش رو هستند.

طبق ادعای دیلی میل، روملو لوکاکو اولین بازیکن فهرست کونته برای تقویت خط حمله اینتر است و خود این مهاجم بلژیکی نیز با توجه به نیمکت نشینی های متوالی در دوران حضور اوله گونار سولسشر و اعتماد این سرمربی نروژی به مارکوس راشفورد، بی میل نیست راهی سری آ شود؛ موضوعی که لوکاکو چند هفته پیش نیز به آن اشاره داشت.

یونایتد برای فروش لوکاکو مبلغی بین 60 تا 70 میلیون یورو می‌خواهد اما اینتر ترجیح می‌دهد مبلغ 30 میلیون یورو به علاوه یکی از بازیکنان خود مانند ایوان پریشیچ را راهی لیگ برتر کند و اینگونه ترافیک در بخش هجومی این تیم نیز کاهش یابد.

کونته علاقه زیادی به سبک بازی لوکاکو دارد و در تابستان سال 2017 و پیش از انتقال این مهاجم 27 ساله به یونایتد، لوکاکو در آستانه انتقال به چلسی تحت هدایت کونته قرار داشت اما در نهایت چلسی موفق به جذب آلوارو موراتا شد و حالا به نظر می‌رسد بعد از 2 سال، کونته در تلاش برای کار کردن با مهاجم مورد علاقه خود این بار در سری‌آ خواهد بود.

بیشتر بخوانید: زمان معارفه کونته به عنوان سرمربی اینتر مشخص شد

تگ ها


آنتونیو کونته نراتزوری دیلی میل نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات اوله گونار سولسشر روملو لوکاکو Ivan Perišić اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال