ستاره تازه‌وارد ناپولی می‌خواهد جا پای مارادونا بگذارد

هیروینگ لوزانو مهاجم مکزیکی و جدید باشگاه ناپولی در مصاحبه‌ای شرکت و در خصوص مسائل مختلف از جمله دلیل اصلی انتقالش به آبی‌های شهر ناپل و انگیزه‌اش برای تکرار موفقیت‌های مارادونا صحبت کرد....

به گزارش مدال؛ «هیروینگ لوزانو» در تابستان با 38 میلیون یورو از آیندهوون به ناپولی پیوست و به گرانترین خرید تاریخ این باشگاه تبدیل شد. ستاره تازه وارد آبی‌های شهر ناپل در هفته‌های گذشته بسیار خوش درخشیده و اکنون در مصاحبه با «لاریپبالیکا» درباره مسائل بسیاری به صحبت پرداخته است.

او درباره حضورش در ناپولی گفت: «بسیار هیجان‌انگیز بود که در نخستین دیدارم برابر یوونتوس بازی کردم و گل زدم، البته از لحاظ فردی خوب بود نه تیمی چرا که امتیازی کسب نکردیم. من برای ناپولی همه کار خواهم کرد و خودم هم به دنبال پیشرفت در این تیم هستم.»

لوزانو که به شکل جدی مورد توجه پاری‌سن‌ژرمن و میلان نیز قرار داشت، در ادامه حرف‌هایش گفت: «ناپولی روی نیمکت خود کارلو آنچلوتی را داشت. او یک سوپر سرمربی است و شخصاً هم او را دوست دارم. خانه‌ام در مرکز شهر نزدیک به محل زندگی اینسینیه است. از اینکه گران‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه ناپولی هستم به خود می‌بالم. این برای من انگیزه بیشتری است تا بهتر عمل کنم.»

لوزانو درباره «دیگو مارادونا» اسطوره تاریخ باشگاه ناپولی هم صحبت کرد: «بازی زنده‌اش ندیدم اما از تلویزیون بعدها ویدیو‌هایش را تماشا کردم. او یک پدیده بود و من نیز سعی می‌کنم پا جای پایش بگذارم.»

بیشتر بخوانید:

اعتراف تلخ پائولو مالدینی

تگ ها


هیروینگ لوزانو لوزانو ناپولی ناپولی مارادونا دیگو مارادونا لوزانو مارادونا سری آ فوتبال جهان لوسانو ایروینگ ناپولی سری آ فوتبال