ستاره تیم‌ملی عراق عامل انتقال هافبک استقلال به الاسماعیلی

همام طارق هافبک سابق تیم فوتبال استقلال و حال حاضر الاسماعیلی مصر عنوان کرد که با مشورت مصطفی کریم ستاره تیم‌ملی عراق تصمیم به حضور در این تیم گرفته است...

همام طارق هافبک سابق تیم فوتبال استقلال و حال حاضر الاسماعیلی مصر عنوان کرد که با مشورت مصطفی کریم ستاره تیم‌ملی عراق تصمیم به حضور در این تیم گرفته است

به گزارش مدال، همام طارق، هافبک فصل گذشته استقلال روز گذشته به تیم جدیدش الاسماعیلی مصر ملحق شد. او در اولین مصاحبه بعد از پیوستن به تیم جدیدش گفت: دلیل آمدنم به الاسماعیلی مصطفی کریم، ستاره سابق تیم ملی عراق و الاسماعیلی بود. کریم به من توضیح داد که این تیم فوتبال زیبایی را انجام می دهد و لقبش برزیل عرب است. می دانم که الاسماعیلی یکی از قطب های فوتبال مصر است و تمایلم همیشه به دنبال کسب افتخارات بوده است.

وی افزود: فوتبال مصر همیشه پدیده های فوتبالی خوبی داشته است. محمد صلاح و محمد ابوتریکه نمونه ای از این ستاره های فوتبال هستند. شروع فوتبالم با باشگاه نیرو هوایی عراق بود سپس در امارات برای الاهلی و الظفره بازی کردم اما چون سنم پایین بود در امارات موفق نبودم.
این هافبک عراقی درباره حضورش در استقلال چیزی نگفت و تنها به تجربه ای که با نیرو هوایی و تیم های اماراتی داشته اکتفا کرد.

بیشتر بخوانید:

دیاباته: پس از صحبت با استراماچونی تصمیم گرفتم به ایران بیایم

تگ ها


استقلال طارق همام الاسماعیلی مصر مصطفی‌ــــ‌کریم لیگ برتر فوتبال ایران