ستاره تیم ملی والیبال ایران بازی امشب را از دست داد

امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال به دلیل مصدومیت فعلا باید استراحت کند و غایب بزرگ ایران در دیدار امشب برابر بلغارستان خواهد بود.....

امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال به دلیل مصدومیت فعلا باید استراحت کند و غایب بزرگ ایران در دیدار امشب برابر بلغارستان خواهد بود..

کادر پزشکی تیم ملی والیبال به امیر غفور استراحت داد.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، او به علت درد از ناحیه‌ی پاشنه پا برابر صربستان، به همراه سیامک افروزی فیزیوتراپ و امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی، راهی کلینیک شد.

سیامک افروزی با تایید این مطلب گفت: امیر غفور به علت خار پاشنه، چند مسابقه را با درد بازی کرد. در بازی برابر صربستان هم با این که درد داشت اما در زمین بود؛ به همین خاطر درمانش بعداز بازی با جدیت بیشتری انجام شد. درمان با shock wave انجام گرفت که کمی با درد همراه است و محل مصدومیت را متورم می‌کند. فکر می‌کنم دو، سه روز طول بکشد تا امیر غفور بتواند راه برود و بهبود پیدا کند. بنابراین او از امروز استراحت می‌کند تا با برگشت به تهران، روز اول یا دوم اردو بتواند کار را شروع کند.

او افزود: غفور تا پیش از بازگشت به تهران در تمرینات وزنه به تمرین مخصوص بالا تنه و پایین تنه ادامه خواهد داد. ان‌شالله که امیر غفور به دور نهایی لیگ ملت‌ها می‌رسد، فقط باید ببینیم التهاب محل درمان چه زمانی خوب می‌شود.

فیزیوتراپ تیم‌ ملی درباره مصدومیت سیدمحمد موسوی هم گفت: در مورد سید هم بابت مصدومیت کهنه‌ی مچ پایش با کولاکوویچ صحبت کرده‌ام تا فعلا استراحت کند.

افروزی افزود: بقیه بازیکنان مشکل خاصی ندارند و به جز خستگی سفر و مسابقات، مسئله‌ای نیست.

اخبار مرتبط:

غفور امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل صربستان شد

تگ ها


لیگ ملت های والیبال لیگ ملتهای والیبال امیر غفور سید محمد موسوی