ستاره تیم ملی ژاپن در سبد زمستانی کلوپ

مسئولان باشگاه لیورپول با توجه به درخواست یورگن کلوپ قصد دارند در نقل‌وانتقالات زمستانی ستاره ژاپنی تیم سالزبورگ اتریش را جذب کنند....

به گزارش مدال، «تاکومی مینامینو» مهاجم ژاپنی تیم سالزبورگ در این فصل لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن این تیم بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته و در مجموع شش بازی 2 گل به ثمر رسانده و سه پاس گل از خود به جای گذاشته است. ضمن اینکه مهاجم ژاپنی و 24 ساله در دو دیدار برابر لیورپول هم توانست نمایش خوبی داشته باشد و همین اتفاق توجه «یورگن کلوپ» به او را جلب کرده است.

مینامینو در فصل جاری 9 گل برای سالزبورگ زده و 11 پاس گل داده است و کلوپ قصد دارد با جذب او توان خط حمله خود را بالاتر ببرد تا در راه رسیدن به قهرمانی لیگ برتر انگلیس از ترکیب کاملی برخوردار باشد.

چندین باشگاه آلمانی هم به دنبال جذب مینامینو که بند فسخ قرارداد 7.25 میلیون پوندی دارد هستند اما باتوجه به رابطه خوب لیورپول و سالزبورگ می‌توان از آنفیلد به عنوان مقصد آینده مینامینو یاد کرد.

با توجه به تغییر قوانین یوفا، سرخ‌پوشان مرسی‌ساید در صورت جذب مینامینو می‌توانند از مهاجم ژاپنی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

لیورپول2 واتفورد ۰؛ دبل صلاح، آرامش لیورپول

تگ ها


تاکومی مینامینو سالزبورگ لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید یورگن کلوپ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان Takumi Minamino لیورپول سالزبورگ Bundesliga لیگ برتر فوتبال