ستاره جنجالی راه ۶ ماهه را ۹۰ دقیقه‌ای می‌رود؟

آرمان رمضانی یکی از جذب شده های استقلال در نقل و انتقالات زمستانی شانس بازی برابر پیکان را بدست آورده است....

به گزارش "ورزش سه "، بیماری منحوس کرونا به اردوی استقلال زده و در حال حاضر پنج بازیکن این تیم به همراه چهار نفر از اعضای کادر فنی به دلیل مثبت شدن آزمایش در قرنطینه به سر می‌برند. حضور مهدی قایدی در بین مبتلایان و عدم بازگشت شیخ دیاباته به مرخصی رفته  تا این لحظه، تیم بدون دروازه بان مجیدی را در خط حمله با دو گزینه پیش رو تنها گذاشته است.


ارسلان مطهری به همراه آرمان رمصانی فوروارد پیشین پرسپولیس داشته های مجیدی روی کاغذ هستند و دست مجیدی  برای انتخاب بیشتر با توجه به عدم حضور شیخ در تمرینات و دوری قایدی از تیم بسته است.


رمضانی در ابتدای فصل و در آخرین فرصت های معرفی بازیکنان به لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس پیوست و با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر  موفق به گلزنی نشد.بعد از محرومیت عیسی آل کثیر انتظارات زیاد و  فشار روانی  وارده به رمضانی باعث شد تا او کیفیت همیشگی خودش را در پرسپولیس همانند دوران حضورش در  سایپا بروز ندهد و خیلی زود از پرسپولیس و بعد از نیم فصل جدا شود.


رمضانی حالا و در صورت شانس بازی برابر پیکان فرصت دارد تا خودش را به هواداران و کادر فنی استقلال نشان دهد.او خوب می داند بازگشت دیاباته و قایدی به تمرینات و تشکیل مثلث خوفناک استقلال با این دو نفر و ارسلان مطهری شرایط را برای حضور مستمر او در زمین سخت خواهد کرد و به همین خاطر چاره ای ندارد از این فرصت برای جا گرفتن در تفکرات مجیدی بهره برداری لازم را بکند.

تگ ها


استقلال تهران آرمان رمضانی