Banner

ستاره جوان اتلتیکو: جو آنفیلد باورنکردنی بود

ژوائو فلیکس از اینکه در واقعیت توانسته جو ورزشگاه آنفیلد را تجربه کند، ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، اتلتیکو شب گذشته دست به کار بزرگی زد و توانست در آنفیلد لیورپول را با نتیجه ۲-۳ شکست دهد و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود. اتلتیکو بازی رفت را ۱-۰ پیروز شده بود و شب گذشته حتی ۲-۰ نیز عقب افتاد ولی با درخشش مارکوس یورنته و دبل او به بازی برگشت و موراتا هم گل سوم را به ثمر رساند تا لیورپول پس از مدت ها در آنفیلد پیروز شود. کمتر کسی صعود اتلتیکو را پیش بینی می کرد؛ چه برسد به اینکه این تیم در آنفیلد بتواند میزبانش را شکست دهد.

ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو در پایان بازی گفت:« همه چیز باورنکردنی بود. شاید نباید این را بگویم ولی وقتی لیورپول به گل می رسید، تماشای استادیوم، جشن هواداران لیورپول و جو آنفیلد، حسی عجیب و فوق العاده داشت. همیشه چنین جوی را از تلویزیون دیده بودم ولی این بار همه چیز واقعی و از نزدیک بود. تقریبا هیچ تیمی نمی تواند در آنفیلد بر لیورپول پیروز شود ولی ما توانستیم و از این بابت خیلی خوشحالم.»

ژوائو ادامه داد:« بازی به بازی پیش خواهیم رفت. در لیگ قهرمانان همیشه به شانس هم نیاز دارید و البته به کار و تمرین زیاد. امیدوارم تلاش ها نتیجه بدهد و بتوانیم تا فینال پیش برویم.»

برخورد با کلوپ:« بله، یکدیگر را دیدیم و از او تشکر کردم. او هم من را در آغوش گرفت.»

بیشتر بخوانید:

هندرسون: استفاده از تلخی شکست برای قهرمانی در لیگ

 

تگ ها


ژائو فلیکس فوتبال جهان ژوائو فلیکس ژوآئو فلیکس لیورپول اتلتیکو مادرید لیورپول-اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال