ستاره جوان منچسترسیتی، رحیم استرلینگ را الگوی خود معرفی کرد

فیل فودن ستاره جوان منچسترسیتی شب گذشته در جام اتحادیه 90 دقیقه برابر پرستون بازی کرد تا نشان دهد به دنبال اثبات خود به گواردیولا است، ستاره‌ای که از استرلینگ چیزهای زیادی می‌آموزد....

فیل فودن ستاره جوان منچسترسیتی شب گذشته در جام اتحادیه 90 دقیقه برابر پرستون بازی کرد تا نشان دهد به دنبال اثبات خود به گواردیولا است، ستاره‌ای که از استرلینگ چیزهای زیادی می‌آموزد.

به گزارش مدال، منچسترسیتی شب گذشته پرستون را با سه گل شکست داد و زننده گل نخست سیتزن‌ها، ستاره آماده این روزهای تیم تحت رهبری «پپ گواردیولا» یعنی «رحیم استرلینگ» بود.

«فیل فودن» جوان هم شب گذشته توانست 90 دقیقه برای منچسترسیتی به میدان برود و پس از بازی گفت: «هر بار که رحیم را می‌بینم او بازیکن بهتری نسبت به قبل است. او وقتی توپ را در اختیار دارد راحت بازیکنان مقابل را از پیش رو برمی‌دارد و گلزنی می‌کند و پاس گل می‌دهد. او هنوز جوان است و می‌خواهد پیشرفت کند. او یک الگو است و من را در تمرینات و مسابقات راهنمایی می‌کند.»

این سومین مسابقه فیل فودن 19 ساله در این فصل بود. زمانی که از او پرسیده شد آیا از زمان کم بازی‌اش خسته شده یا خیر، رو به خبرنگاران گفت: «نه! من به آینده نگاه می‌کنم. تلاش می‌کنم از هر دقیقه بازی‌ام نهایت استفاده را ببرم‌. من از هر لحظه که بازی کنم لذت می‌برم. منچسترسیتی تیمی‌ست که رویای بازی در آن را داشتم، هر بار که پیراهن تیم را بر تن می‌کنم لذت می‌برم.»

بیشتر بخوانید:

جام حذفی انگلیس؛ صعود سیتی و آرسنال، حذف ناباورانه تاتنهام

تگ ها


فیل فودن رحیم استرلینگ منچسترسیتی سیتیزن‌ها لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال