محرومیت 6 ماهه در انتظار ستاره جوان تیم استقلال!

بازیکن جدید تیم استقلال به دلیل اینکه پیش از عقد قرارداد با این باشگاه با فولادی‌ها قرارداد امضا کرده بود به مدت 6 ماه محروم شد....

به گزارش مدال، محمد بلبلی بازیکن جوان فصل گذشته سپیدرود ابتدای امسال از این تیم راهی استقلال شد. البته این بازیکن پیش از عقد قرارداد با علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال با فولادی‌ها قرارداد بست و مسئولان آن باشگاه هم خبر پیوستن این بازیکن به سرخپوشان اهواز را رسانه‌ای کردند اما چند روز بعد باشگاه استقلال اعلام کرد با این بازیکن قرارداد  بسته است.

بعد از این اتفاق باشگاه فولاد خوزستان از بلبلی به فدراسیون فوتبال شکایت کرد و پرونده این بازیکن مورد بررسی قرار گرفت که طبق پیگیری‌های خبرنگار فارس ظاهرا بلبلی طبق قانون 6 ماه از فعالیت‌های فوتبالی محروم شده است.

البته این موضوع هنوز توسط هیچ یک از مسئولان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال تائید نشده است اما شواهد و قرائن نشان می‌دهد بازیکنی که با 2 باشگاه قرارداد امضا کند با محرومیت مواجه خواهد شد.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان باشگاه فولاد آن زمان اعلام کردند باشگاه استقلال نباید با بازیکنی که با ما قرارداد امضا می‌کرده پای میز مذاکره می‌نشستند اما معاون سابق باشگاه استقلال با این بازیکن قرارداد بست تا همچنان اشتباهات وی دامن این باشگاه را بگیرد.

به این ترتیب محمد بلبلی حداقل تا نیم فصل در استقلال حق بازی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

بلبلی استقلل را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌کند؟

دردسر تازه استراماچونی برای بازی با فولاد

مشکل کارت بازی ۴ بازیکن استقلال حل شد

 

 

تگ ها


محمد بلبلی استقلال محرومیت محمد بلبلی فولاد خوزستان فدراسیون فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال