ستاره ختافه پاسخ رونالد کومان را داد

زننده گل برتری ختافه به بارسلونا به دفاع از نیوم در مقابل اظهارات رونالد کومان پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان در پایان بازی با ختافه و در حالی که بسیار از شکست تیمش عصبانی بود، حاضر نشد با بوردالاس مربی ختافه دست بدهد و با ناراحتی آشکار برای ثانیه هایی با وی صحبت کرد.

کومان در نشست خبری پس از بازی گفت که به خاطر توهین بازیکن شماره ۱۲ ختافه عصبانی بود و به بوردالاس معترض شد. گویا نیوم به او فحاشی کرده بود و سرمربی هلندی از این موضوع به شدت آزرده خاطر شد.

هایمه ماتا زننده گل برتری ختافه برابر بارسلونا در مورد ناراحتی رونالد کومان در نشت خبری از نیوم گفت:« با نیوم در این مورد صحبت نکرده ام. کومان خودش فوتبالیست بزرگی بود و می داند که در زمین ممکن است خیلی چیزها بین بازیکنان و حتی مربیان رد و بدل شود ولی همه چیز همان جا می ماند. خیلی وقت ها اصلا بدون هیچ منظوری حرف می زنیم. همه ما عاقل و بالغ هستیم و می دانیم که گفته های زمین را نباید به بیرون ببریم. 

اگر واقعا نیوم به کومان حرفی زده باشد، قطعا او هم جوابش را داده است. ای کاش کومان این بحث را به نشست خبری نمی کشید و همان جا تمامش می کرد. از این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. فکر می کنم چون بارسلونا باخته بود، کومان بحث نیوم را مطرح کرد.»

تگ ها


رونالد کومان ختافه بارسلونا