ستاره دو ملیتی ایران در راه لیگ ایتالیا

رسانه های سوئدی در فاصله دو هفته تا پایان پنجره زمستانی فوتبال اروپا از تلاش گسترده چند باشگاه ایتالیایی برای خرید ستاره دو ملیتی ایران خبر دادند ......

رسانه های سوئدی در فاصله دو هفته تا پایان پنجره زمستانی فوتبال اروپا از تلاش گسترده چند باشگاه ایتالیایی برای خرید ستاره دو ملیتی ایران خبر دادند.
 
بعد از درخشش فوق العاده سامان قدوس در ترکیب اوسترسوند و انتخاب به عنوان بهترین مهاجم فصل گذشته لیگ سوئد گمانه زنی ها در خصوص فروش این بازیکن دو ملیتی تیم ملی ایران در زمستان به اوج خود رسید تا جایی که نام های زیادی به عنوان مشتری پروپا قرص این بازیکن بر سر زبان ها افتاد.
در تازه ترین اخبار پیرامون سامان قدوس سایت sportal سوئد از تحرک چند باشگاه سرشناس در سری A ایتالیا برای خرید این بازیکن خبر داد و نوشت: «چند باشگاه ایتالیایی از جمله کیه وو ورونا پیشنهادات رسمی برای خرید سامان قدوس به اوسترسوند ارسال کرده است که با واکنش هایی از سوی سران این باشگاه روبرو شد. گویا اوسترسوند در پاسخ به این پیشنهاد اعلام کرده به هیچ عنوان اجازه جدایی به مهاجم ایرانی خود با پیشنهاد کمتر از 50 میلیون کرون را نخواهد داد».
این درحالی است که سایت calciomercato به عنوان یکی از اصلی ترین پایگاه های خبری نقل و انتقالات در فوتبال ایتالیا نیز به تلاش های چند باشگاه از جمله زردپوشان کیه وو برای خرید سامان قدوس ملی پوش ایرانی از باشگاه اوسترسوند نیز اشاره کرده است. بنا به ادعای این سایت سران باشگاه ایتالیایی قصد دارند به هر نحوی شده پای قدوس را به سری A باز کنند.

 

تگ ها


اخبار روز سری آ فوتبال