ستاره رقیب استقلال، قراردادش را فسخ میکند؟

الکساندرو میتریتا ستاره رومانیایی باشگاه الاهلی تنها ۶ روز به سران این باشگاه زمان داده است تا مطالباتش را پرداخت کنند....

به گزارش "ورزش سه"، اوضاع آشفته رقیب استقلال، هر روز بحرانی تر می شود و پس از شکست های متوالی در لیگ حرفه ای عربستان، حالا خبر می رسد که ستاره گرانقیمت و رومانیایی این تیم تنها ۶ روز به مدیران باشگاه برای پرداخت مطالباتش، فرصت داده است.


روزنامه عکاظ عربستان خبر داده است که الکساندرو میتریتا ستاره رومانیایی که کمتر از ۶ ماه پیش و با انتقالی از نیویورک سیتی به الاهلی پیوست، با ارسال نوتیسی به مدیران الاهلی اعلام کرده است که چنانچه تا ۶ روز دیگر مطالباتش را پرداخت نکنند، قراردادش را با این باشگاه فسخ می کند.


پس از بحران برکناری سرمربی الاهلی و پنج شکست متوالی در لیگ عربستان، حالا تهدید به فسخ قراداد توسط میتریتا که در این فصل ۴ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل نیز داده است، بحران جدیدی را برای حریف استقلال ایجاد کرده است. میتریتا که بیشتر دوران فوتبالش را در کشورش سپری کرده، برای تمامی رده های ملی رومانی نیز به میدان رفته است و امسال یکی از معدود ستاره های الاهلی بود.


الاهلی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میزبان گروه سوم این بازی هاست. گروهی که علاوه بر استقلال، الدحیل قطر و الشرطه عراق نیز در آن حضور دارند.

تگ ها


الاهلی عربستان سعودی