ستاره سابق بایرن شاگرد مورینیو می شود؟

ژروم بواتنگ که قراردادش با بایرن به اتمام رسیده، از آاس رم تحت هدایت ژوزه مورینیو پیشنهاد خوبی دریافت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، ۸ روز پیش بایرن مونیخ در هفته پایانی رقابت های بوندسلیگا میزبان آگزبورگ بود و در یک بازی پرگل موفق شد با نتیجه ۵-۲ از سد حریف خود عبور کند تا هانسی فلیک با پایانی خوش از جمع باواریایی‌ها جدا شود.

اما سرمربی آلمانی تنها جدا شده قطعی بایرن مونیخ در پایان مسابقه امروز محسوب نمی شد. ژروم بواتنگ، داوید آلابا و خاوی مارتینز سه بازیکنی محسوب می شوند که بعد از چندین سال فوق العاده پر افتخارترین تیم آلمان را ترک خواهند کرد.

آلابا دو روز پیش رسما به رئال پیوست ولی آینده بواتنگ هنوز نامشخص است. مقصد بعدی او می تواند رم باشد.

آاس رم به دنبال یک بازیکن باتجربه و باکیفیت برای خط دفاعی اش است و گویا گزینه خود را نیز انتخاب کرده است؛ ژروم بواتنگ.

 گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رم در نظر دارد که مدافع سابق تیم ملی آلمان را راضی کند. مورینیو در زمان حضورش در منچستریونایتد هم سعی کرد که بواتنگ را به خدمت بگیرد که خود بازیکن در این باره گفته بود:«به مورینیو زنگ زدم تا از فرصتی که می خواست به من بدهد،  تشکر کنم اما ترک بایرن آسان نیست.»

حالا شرایط متفاوت است و ایتالیایی ها شانس زیادی برای استخدام وی دارند. البته بواتنگ مشتریان دیگری هم دارد؛ موناکو که در مرحله راهیابی به چمپیونزلیگ حضور دارد و فنرباغچه.

برای رم خرید بواتنگ یک خرید عالی خواهد بود چرا که اسمالینگ در این فصل به علت مشکلات بدنی فقط ۲۱ بازی انجام داد و اکنون به یک گزینه مطمئن دیگر در خط دفاعی نیاز دارند. بواتنگ قبل از تصمیم گیری زمان خواسته اما به نظر می رسد که حضور مورینیو در تصمیم وی نقش مهمی داشته باشد و مربی پرتغالی بتواند نظر وی را جلب کند.

تگ ها


ژوزه مورینیو بایرن مونیخ آ اس رم جرومی بواتنگ