ستاره سابق رئال از شهادت در خصوص اتهاماتش در دادگاه سر باز زد

ژابی آلونسو ستاره سابق باشگاه رئال مادرید که با اتهام فرار مالیاتی مواجه شده، از شهادت در این خصوص در دادگاه سر باز زد....

به گزارش مدال؛ «ژابی آلونسو» ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید از شهادت دادن در دادگاه در خصوص اتهام «فرار مالیاتی» سر باز زد. آلونسو هیچ یک از اتهامات وارده به او مبنی بر عدم پرداخت مالیات در سال 2013 را نپذیرفته است.

او که این تابستان به عنوان مربی در رئال سوسیداد شروع به کار کرد، در روز سه‌شنبه در سفرش به مادرید در دادگاه حاضر و به جرم فرار مالیاتی به مبلغ 572 هزار یورو متهم شد.

بازرسان پرونده بر این باور هستند که او باید به پنج سال زندان و پرداخت دو میلیون یورو محکوم شود چرا که جدای از این پرونده، او به سه فرار مالیاتی دیگر در سال‌های 2010 تا 2012 نیز متهم شده است. در واقع آلونسو متهم به کار با حسابداری به نام «ایوان زالدوئا آزکوئناگا» و «ایگناسی کازانووا» - رئیس شرکت Kardazli Commercial Services - است تا با فریب، حق تصویرش را بفروشد و از سود آن به صورت غیرقانونی بهره ببرد اما او در دادگاه در این خصوص هیچ شهادتی نداد.

در این بین ستاره سابق باشگاه رئال هرگونه تخلفی را تکذیب کرده و گفته: «من مطمئن هستم که این داستان با اینکه طولانی می‌شود اما پایان خوشی خواهد داشت. من همیشه اقدام درست را انجام داده‌ام و به همین دلیل نیز از نیازی نبود که در دادگاه در خصوص اتهامات شهادت دهم.»

بیشتر بخوانید:

بازگشت به خانه؛ آلونسو مربی رئال سوسیداد B شد

تگ ها


فرار مالیاتی دادگاه آلونسو فرار مالیاتی آلونسو لالیگا فوتبال