ستاره سابق رئال مادرید ماهیگیر شد!

فابیو کوئنترائو مدافع پرتغالی سابق رئال این روزها به شغل آبا اجدادی خود ماهیگیری مشغول است....

به گزارش "ورزش سه"، فابیو کوئنترائو زمانی مدافع چپ ثابت رئال و تیم ملی پرتغال بود ولی حالا در ۳۳ سالگی فوتبال را کنار گذاشته است. کوئنترائو دو سرگرمی و علاقه ویژه در زندگی اش داشت. اولی فوتبال که توانست در آن به بالاترین رویای خود یعنی پوشیدن پیراهن رئال برسد و برای تیم ملی پرتغال و باشگاه های مطرح کشورش یعنی بنفیکا و اسپورتینگ هم بازی کرد و دیگری هم ماهیگیری که شغل پدری او بود.

کوئنترائو سال ۲۰۱۱ از بنفیکا به رئال پیوست و با این تیم سال ۲۰۱۴ فاتح لیگ قهرمانان شد. او قراردادی شش ساله داشت ولی سپس به صورت قرضی برای موناکو و اسپورتینگ هم بازی کرد و در سال های پایانی فوتبالش عضو ریوآوره بود.

کوئنترائو که متولد شهری در ۳۰ کیلومتری شمال بندر پورتو است، این روزها صاحب چندین کشتی ماهیگیری است و به شغل پدری خود برگشته است. او اولین کشتی خود را زمانی که در رئال بود خریداری کرد و حالا بر تعداد این کشتی ها افزوده شده است.

ورود به تجارت ماهیگیری طبق آنچه خود کوئنترائو تعریف می کند، رویایش پس از بازنشستگی از فوتبال بود و این روزها از زندگی روی دریا لذت می برد:« خیلی ها ماهیگیری را شغل خجالت آوری می دانند ولی برای من اینطور نیست. دریا برایم همیشه حس دیگری داشته و از کودکی با پدرم صبح های زود برای ماهیگیری به دل دریا می زدیم. همیشه دوست داشتم روزی دوباره به ماهیگیری مشغول شوم و حالا در حال انجام کاری هستم که از آن لذت می برم.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال سیلوا کوئنترائو رئال مادرید