ستاره سابق فوتبال ایتالیا با سرطان دست و پنجه نرم می کند

جانلوکا ویالی فاش کرد در یک سال اخیر درگیر بیماری سرطان بوده اما نگذاشته کسی از آن مطلع شود ......

جانلوکا ویالی فاش کرد در یک سال اخیر درگیر بیماری سرطان بوده اما نگذاشته کسی از آن مطلع شود.

[ستاره سابق فوتبال ایتالیا درگیر سرطان] به گزارش مدال، جانلوکا ویالی ستاره سابق خط حمله تیم ملی ایتالیا و باشگاه‌های یوونتوس و چلسی فاش کرد یک سال گذشته درگیر سرطان بوده است، اما نگذاشته کسی از این قضیه مطلع شود.

ویالی در این باره به نشریه «کوریره دلاسرا» از یک سال سخت و بدنسازی برای بازگشت به فرم مطلوب صحبت کرد. او در این باره توضیح داد: «یک سال گذشته بود و من به فیزیک خوب گذشته برمی‌گردم. با این حال مطمئن نیستم آخر این بازی چگونه تمام خواهد شد. من زیر لباسم یک لباس دیگر می‌پوشیدم که کسی چیزی متوجه نشود تا همان کسی باشم که همه می‌شناختند.»

ویالی در ادامه درباره شرایط و داستان زندگی‌اش هم گفت: «امیدوارم داستان من الهام‌بخش زندگی مردم باشد، کسانی که در لحظات حیاتی زندگی‌شان هستند و امیدوارم این مثل کتابی باشد که مردم یک یا دو داستان آن را قبل از خواب بخوانند.»

ویالی در پایان گفت: «یکی از عبارات کلیدی که در طول درمانم دیدم نوشته‌ای روی دیوار بود با این مظمون که "ما حاصل تفکرات‌مان هستیم". مهم نیست ما برنده شویم، مهم این است که مثل یک برنده فکر کنیم. زندگی ۱۰ درصد حاصل اتفاقات است و ۹۰ درصد حاصل چگونگی برخورد ما با آن.»

تگ ها


فوتبال