ستاره سابق پرسپولیس آبی‌پوش می‌شود؟

مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم ریوآوه پرتغال پس از گذراندن فصلی درخشان و رویایی که همراه با کسب عنوان آقای گلی شد، در رادار چند تیم بزرگ قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روزنامه Abola پرتغال، به نظر می‌رسد پورتو انتخاب نهایی مهدی طارمی برای فصل جدید است، زیرا سران این باشگاه و ریوآوه برای انتقال مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به جمع آبی‌پوشان به توافق رسیده‌اند.

این روزنامه پرتغالی در این‌باره همچنین نوشته است: «مهدی طارمی تمایلی به طولانی شدن روند انتقالش ندارد و می‌خواهد سریع چالش جدید خود را بپذیرد. هرچند براگا نیز خواهان مهدی طارمی است، اما به نظر می‌رسد پورتو و ریوآوه به توافق نهایی رسیدند. ممکن است این انتقال هفته آینده عملی شود».

در مورد مهدی طارمی شایعه و خبر زیاد است؛ او که امروز در شروع تمرینات تیم ریوآوه حضور نداشته یقینا قصد دارد فصل آینده در باشگاه دیگری به فعالیت خود ادامه دهد.

اف سی پورتو یکی از دو قطب اصلی فوتبال پرتغال و یکی از نام‌های مشهور باشگاهی در فوتبال جهان است و شهرت زیادی به استخدام ستاره‌ها و فروش آن‌ها به تیم‌های بزرگ غرب اروپا دارد؛ پورتویی‌ها که در این فصل مقام قهرمانی فوتبال پرتغال را نیز تصاحب کرده‌اند، با مربیگری سرجیو کونسیسائو ستاره سابق تیم ملی فوتبال پرتغال به دنبال افتخاراتی جدید در فصل جاری هستند.

تگ ها


ریوآوه پورتو مهدی طارمی