ستاره سابق یوونتوس: پیانیچ از رئال مادرید و PSG پیشنهاد داشت

مهدی بن عطیه، مدافع سابق یوونتوس مدعی شد میرالیم پیانیچ خواهان ماندن در تورین است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، افت قابل توجه پیانیچ در فصل جاری باعث شده اخبار فراوانی در مورد احتمال جدایی او از یوونتوس و انتقال به تیم هایی چون رئال مادرید یا پاری سن ژرمن شنیده شود. اما مهدی بن عطیه تاکید کرد اگر تصمیم به خود پیانیچ باشد، او در تورین ماندنی خواهد بود.

مهدی بن عطیه گفت: "قبل از دیدار برابر اینتر پیانیچ در بهترین حالت نبود، اما باید دید که او چند بازی به میدان رفته و پیانیچ یکی از بازیکنانی است که زیاد در ترکیب یوونتوس قرار می گیرد. او همچنین به سیستم تاکتیکی جدیدی آشنا شده و از زمان ورود مائوریتسیو ساری، یوونتوس اغلب با یک هافبک میانی در پشت دو مهاجم بازی کرده است.

او و بلیز ماتوئیدی مجبور بودند خیلی تلاش کنند و هر دو به من اعتراف کردند که واقعا خسته شده اند. در اختیار داشتن توپ کمتر از گذشته و بیشتر دویدن دشوار است.

پیانیچ از خود انتقاد می کند، او اگر تعویض شود و بداند خوب بازی نکرده عصبانی نمی شود. پیانیچ هنوز می تواند به عنوان بهترین بازیکن در ایتالیا و در بین بهترین های جهان کار کند. هنوز سه سال از قرارداد او باقی مانده و شرایط پیانیچ در یوونتوس خوب است، اما به هر حال امکان جدایی وجود دارد. پاری سن ژرمن خواهان او بود و حتی رئال مادرید هم برای جذب پیانیچ اقدام کرد، اما این بازیکن در نهایت تصمیم به تمدید قرارداد گرفت. شرایط می تواند تغییر کند و باشگاه می تواند تصمیم بگیرد که او را بفروشد. اما اگر به خود بازیکن بستگی داشته باشد، پیانیچ در تورین خواهد ماند. او هرگز به من نگفته که می خواهد شرایطش را تغییر دهد."

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


الدحیل مهدی بن عطیه میرالم پیانیچ فوتبال جهان یوونتوس قطر فوتبال