ستاره سرخ بلگراد 0 - 4 تاتنهام؛ سه امتیاز ارزشمند برای یاران پوچتینو

تاتنهام در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شبی که میهمان ستاره سرخ بلگراد بود موفق شد این تیم را شکست دهد....

تاتنهام در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شبی که میهمان ستاره سرخ بلگراد بود موفق شد این تیم را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تاتنهام در شبی که میهمان ستاره سرخ بلگراد بود موفق شد این تیم را با حساب 4 بر 0 شکست دهد.

بازی با حملات تاتنهام آغاز شد و کین در دقیقه 13 بازی یک موقعیت ایده‌آل گلزنی را از دست داد. 9 دقیقه بعد این بار سون مهاجم پر سر و صدای این روزهای تاتنهام روی پاس لوسلسو صاحب موقعیت شد که در این صحنه ضربه پای چپ سون با فاصله از کنار دروازه ستاره سرخ به بیرون رفت. حملات متوالی تاتنهام باعث شد تا صرب‌ها با تعداد نفرات بالا در نیمه خودی حضور داشته باشند. بهترین موقعیت گلزنی ستاره سرخ در نیمه نخست نیز در دقیقه 23 توسط پاوکوف از دست رفت. مالکیت توپ در نیمه نخست به طور کامل در اختیار داشت و نهایتا در دقیقه 34 در صحنه‌ای که بازیکنان تاتنهام دو بار تیرک دروازه حریف را به لرزه درآوردند در نهایت این لوسلسو بود که موفق به گلزنی شد. ستاره سرخ یک بار در دقیقه 44 توسط لاپارا تیرک دروازه تاتنهام را به لرزه درآورد و بازی در نیمه نخست با یک گل به سود میهمان به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات تاتنهام آغاز شد و بازیکنان این تیم در دقیقه 57 توسط سون برای بار دوم دروازه ستاره سرخ را باز کردند. ستاره کره‌ای تاتنهام دو دقیقه بعد دبل خود را کامل کرد و تاتنهام را برای بار سوم به گل رساند. ستاره سرخ با به میدان فرستادن بواکی در نیمه دوم عملا دو مهاجم قدرتی در اختیار داشت و استفاده از توپ‌های بلند و شروع مجددها برنامه اصلی این تیم برای رسیدن به گل در نیمه دوم بود که البته سودی برای این تیم نداشت. تاتنهام یک بار دیگر در دقیقه 85 توسط اریکسن و روی پاس سسنیون، دو بازیکن تعویضی خود، برای بار چهارم به گل دست یافت.

بازی در نهایت با برتری 4 بر 0 تاتنهام به پایان رسید و شاگردان پوچتینو در شب درخشش سون هیونگ مین موفق شدند دومین پیروزی خود در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورند.

با این پیروزی تاتنهام در پایان هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در جدول گروه B با 7 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و ستاره سرخ نیز با 3 امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماند.

ترکیب تاتنهام:
گازانیگا، رز، سانچز، سون (75- سسنیون)، کین، دایر، سیسوکو، لوسلسو (86- اسکیپ)، اَلی (62-اریکسن)، فویت، اندومبله

ترکیب ستاره سرخ بلگراد:
بوریان، دگنک، پاوکوف، مارین، گارسیا (67- بواکی)، میلونویچ، پتروویچ، رودیچ، یوانچیچ (62- کانیاس)، گوبلچیچ (46- یاندر)، ون لاپارا

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی ستاره سرخ بلگراد 0 - 4 تاتنهام/ ویدیو

تگ ها


تاتنهام ستاره سرخ بلگراد لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 لیگ قهرمانان اروپا